Komputery


Komputery


 

PC … postęp osobisty

Proponujemy zestawy komputerowe, na które udzielamy 2-letniej gwarancji serwisowej. Podzespoły są dobierane według wymagań i oczekiwań klienta. Złożone, gotowe komputery są poddawane bardzo dokładnym testom. Zestawy komputerowe posiadają certyfikat bezpieczeństwa CE. Zapewnia to ich poprawne funkcjonowanie, sprawność techniczną jak i niezawodność także w okresie pogwarancyjnym. Po sprzedaży gwarantujemy pełen serwis oraz w razie potrzeby, możliwość dojazdu naszego pracownika do miejsca użytkowania zakupionego sprzętu. Firma FAN-TEX proponuje części komputerowe, peryferia, materiały eksploatacyjne, oprogramowanie i usługi serwisowe.

…fantextyczny asortyment

Oprócz komputerów, w sprzedaży posiadamy pełen asortyment sprzętu informatycznego oraz szeroki wybór elementów sieciowych takich jak kable sieciowe, narzędzia, złącza, gniazdka, wtyki, koncentratory, modemy synchroniczne i asynchroniczne, sprzętowe firewalle. Nie brak jest również sprzętu multimedialnego jak DVD, karty video, tunery TV, aparaty cyfrowe, kamery.

….instalujemy kompletnie

W razie potrzeby zakupiony u nas sprzęt jest bezpłatnie i fachowo instalowany przez naszych pracowników. Dostępne są u nasz również tak nietypowe rzeczy jak przejściówki SCSI, profesjonalne testery kabli sieciowych, konwertery sieciowe, szeroki wybór kabli do transmisji danych.

na dobre i na …serwis

Od sprzętu wymaga się niezawodności, od systemów operacyjnych wymaga się stabilności. Czy tak jest naprawdę? Niestety nie. Technika informatyczna stała się bardzo skomplikowana, coraz więcej użytkowników ma problemy z zapanowaniem nad tymi zjawiskami i dla tego oferujemy pomoc naszego profesjonalnego serwisu.

…Istniejemy dla klienta

Świadczymy usługę profesjonalnej opieki serwisowej nad siecią oraz sprzętem komputerowym oraz systemami monitoringu. Opieka ta pomniejsza koszty klienta dotyczące utrzymania sieci i sprzętu tj:

  • brak kosztów z utrzymaniem miejsc pracy (brak opłacania składek, brak szkoleń pracowników)
  • wypłaty wysokich uposażeń dla zatrudnionych specjalistów
  • absencji związanej z urlopami i zwolnieniami chorobowymi.

…spokój i oszczędności

Doskonale rozumiemy, iż opieka serwisowa opiera się na zaufaniu klienta do naszej rzetelności i fachowości oraz oszczędnościach uzyskanych dzieki niej przez firmę usługobiorcy. Dlatego umowę serwisową wprowadzamy etapami:

Etap pierwszy:

Inwentaryzacja i zapoznanie się ze sprzętem wykorzystywanym przez klienta.

Etap drugi:

Wstępna umowa na okres kilku miesięcy. W tym okresie dokonuje się optymalizacji systemów informatycznych zleceniodawcy oraz opracowuje zasady współdziałania.

Etap trzeci:

Ewentualne poprawki do umowy po przeanalizowaniu poprzednich faz współpracy. Gdy obie strony są zadowolone z przeprowadzonej usługi serwisowej, nasza firma obejmuje stałą opieką sprzęt i sieci usługobiorcy.

duże zaufanie …mała kawka

Jeżeli zdecydują się Państwo na skorzystanie z naszej oferty, zrobimy wszystko, żeby nie zawieść Waszego zaufania. Jeśli jeszcze nas Państwo nie poznali, to radzimy zrobić to jak najszybciej. Serdecznie zapraszamy do rozmowy przy filiżance dobrej kawy!

 

Fantex. Dobro sięga daleko…
W naszej pracy dostawcy internetu na tereny wiejskie często musimy współpracować z prawami przyrody. […] [...więcej]
Fantex. Zasięg gdzie wzrok nie sięga…
W naszej pracy dostawcy internetu na tereny wiejskie często musimy współpracować z prawami przyrody. […] [...więcej]
Fantex aktywny społecznie

Jako dostawca internetu na tereny wiejskie czujemy misję pomocy i działania na rzecz nowych […]

[...więcej]
Nowe godziny pracy firmy
Zapraszamy od poniedziłku do piątku w godzinach 9.00-17.00. [...więcej]
Nowe Projekty UnijneZ dumą możemy poinformować, że nasza firma przystąpiła do kolejnych projektów unijnych:


[...więcej]

facebook