Misja Fantex


 29 lat Fantexu. Od modemu do światłowodu

Firma Fantex jest obecna na rynku już od 29 lat! Motto 20 urodzin firmy brzmi: „Od modemu do światłowodu” i jest ilustracją filozofii działania firmy. Na przestrzeni dwóch dekad działania firmy komputery i sieć internet stworzyły współczesny świat. To własnie one stały się narzędziem naszej pracy i obszarem budowania przewagi nad konkurencją. Teraźniejszość firmy Fantex to ekologiczne, skierowane ku przyszłości rozwiązania IT mające na celu rozwój człowieka i organizmu organizacji.

…w Nas masz oparcie

Działając dynamicznie na rynku komputerowym od 20 lat, firma FAN-TEX wypracowała i ugruntowała sobie pozycję w czołówce regionalnych dostawców informatycznych. Na opinię rzetelnego i solidnego partnera pracowaliśmy długo. Teraz, gdy liczba naszych Klientów ciągle wzrasta, możemy powiedzieć, że sprostamy każdemu wyzwaniu.

…dla dużych i małych

Naszymi klientami są firmy o różnej wielkości i zasięgu działania. Od firm jednoosobowych po korporacje. Dużą rzeszą klientów są osoby prywatne, które znajdują u nas wsparcie w odpowiednim doborze sprzętu komputerowego. Każdy klient, który trafi do naszej firmy jest zawsze należycie i co najważniejsze uczciwie obsłużony.

…od projektu po konfiguracje

Nasza działalność jest ukierunkowana na pomoc firmom różnych branż, w zakresie podstawowych i zaawansowanych rozwiązań informatycznych. Oferujemy kompleksową obsługę począwszy od analizy potrzeb klienta, konsultacji i projektów, poprzez wdrażanie rozwiązań i systemów skończywszy na dostawach i konfiguracji sprzętu oraz realizacji projektów.

…postęp dla wszystkich

Pragniemy zaoferować Państwu nowoczesne rozwiązania i technologie, które pozwolą na usprawnienie działalności Państwa firmy oraz pozytywnie wpłyną na jej wizerunek, a użytkownikom indywidualnym pozwolą cieszyć się nowymi technologiami w zaciszu swoich domów.

…ludzka twarz technologii

Zasady, które obowiązują przy doborze pracowników gwarantują profesjonalna obsługę przy wyborze i w czasie użytkowania sprzętu. Naszymi pracownikami są ludzie wykształceni, doskonale znający swój fach i stale doskonalący swoją wiedzę. Rozumiejąc, że jakość świadczonych usług jest równoznaczna z zastosowanym sprzętem i kwalifikacjami obsługi, zainwestowaliśmy w najlepszych.

…dostawy gwarantowane

Dzięki polityce dotyczącej wyboru dostawców, nasza firma zawarła umowy z największymi dystrybutorami sprzętu w Polsce. Współpraca z największymi powoduje, że możemy zagwarantować ciągłość dostaw, korzystne ceny i sprawdzoną jakość sprzętu.

…z miłości do klienta

Zawsze staramy się stworzyć warunki, w których każdy klient będzie czuł się dobrze nie tylko przy zakupie, ale także zostanie otoczony troskliwą opieką w całym okresie użytkowania sprzętu.


facebook